Дробарки

Промислова дробарка – це спецтехніка для рециклінгу, подрібнення, розмелювання або дроблення матеріалів, зокрема каміння, цегли, бетону тощо. Основними сферами застосування дробарок є гірничодобувна промисловість, збагачення корисних копалин, будівельна індустрія, виробництво цементу та бетону, хімічна промисловість і сільське господарство. Отже, це універсальне промислове обладнання для подрібнення матеріалів у різних галузях. Взяти дробарку в оренду за прийнятною ціною ви можете в компанії «Форест-Україна».

Чому вигідно найняти дробарку?

Найняти щокову дробарку на нашому сайті – це вигідне рішення в багатьох випадках, зокрема:

  • Для разових або короткострокових проєктів, де необхідне подрібнення незначних обсягів матеріалів. Оренда в такому разі обійдеться дешевше, ніж купівля устаткування.
  • Для невеликих підприємств, яким нераціонально мати роторну або щокову дробарку на балансі. Вигідніше замовити послугу оренди в разі потреби.
  • При виконанні разового замовлення, якщо потужностей власного парку спецтехніки не вистачає.
  • Потрібне резервне обладнання через поломку основної дробарки, щоб уникнути зупинки виробництва.
  • Для подрібнення різних за характеристиками матеріалів.
  • Для утилізації наявного промислового сміття (будівельного бою, старих бетонних конструкцій, тощо) на промислових підприємствах. Рециклінг (переробка) таких будівельних відходів дозволить звільнити наявні площі від будівельного бою, переробити ці конструкції на щебінь повторного використання, який добре використовується як основа для доріг та площадок.
  • Для утилізації будівельного бою, отриманого від демонтажу будинків та споруд, пошкоджених внаслідок військових дій.

Замовлення послуги оренди дає змогу швидко та ефективно вирішувати завдання на об’єкті.

Щоб отримати допомогу у виборі оптимальної моделі техніки за доступною вартістю, зверніться до нашого менеджера за вказаним на сайті номером телефону. Наше обладнання регулярно проходить технічне обслуговування, тож повністю готове до використання в будь-яких умовах.