Рециклінг

Форест Україна Рециклінг

Переробка бетону і твердих будівельних відходів

Руйнування споруд призводить до появи твердих будівельних відходів, а значить до необхідності його переробки і транспортування. Без спеціальної техніки і фахівців ця задача стає дуже складною.

Ефективне рішення

Економічна ефективність повторного використання цих ресурсів дозволяє в 2-3 рази знизити собівартість готового вторинного продукту, а в перспективі це дозволяє знизити собівартість будівництва.

Виконані роботи по переробці бетону та твердих будівельних відходів

Рециклінг (переробка) будівельних відходів: бетону, залізобетону, цегли в щебінь

Наша компанія виконує не тільки роботи з руйнування будівель, але і здійснює подальшу переробку залізобетону і твердих будівельних відходів, що дозволяє Замовнику використовувати матеріали, що утворилися після демонтажних робіт.

 

Для переробки залізобетону ми використовуємо власну щокову дробарку фірми  REV JCS (продуктивність 100т/год.), яка відмінно зарекомендувала себе на будівельних майданчиках по всьому світу.

 

Тверді будівельні відходи: цегла, стяжка, бетон, плитка, отримані при демонтажі будівельних об’єктів, після переробки перетворюються в будівельний щебінь вторинного походження по ДСТУ Б В.2.7-29-95 . Області застосування вторинного бетонного щебеню величезні: від облаштування щебеневих основ під підлоги і фундаменти будівель до ландшафтної архітектури.

Надішліть нам файл з техзавданням

де вкажіть:

КІЛЬКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ
Building-Maintanance-Image
ТИП МАТЕРІАЛІВ:
ЗАЛІЗОБЕТОН, ЦЕГЛА,
БУДІВЕЛЬНЕ СМІТТЯ
New-Building-Construction-Image
МІСЦЕ
РОЗТАШУВАННЯ
КОНТАКТИ:
ІМ’Я, ТЕЛЕФОН,
ПОШТА
Бажаєте отримати додаткову консультацію?