Надійний підрядник Більше 10 років
досвіду
висотою до 40 м
екскаватором
руйнівником
Демонтаж будівель
Демотаж Важких бетонів
гідромолотом
До подальшого
дробіння
Підготовка бою
бетону, цегли,
будівельного бою
Дробіння (рециклінг)

Демонтаж елеваторів, ферм і корівників – це процес розбирання та видалення споруд з метою їхньої заміни, реконструкції або знищення. Він може відрізнятися залежно від типу будівлі та умов, в яких виконуються роботи. Це потрібно, якщо споруда має непридатний стан або потребує певних змін. Довірити демонтаж ферм, елеваторів і корівників можна спеціалістам компанії «Форест-Україна». Ми пропонуємо доступні ціни на знесення корівників та інших сільськогосподарських споруд.

Особливості демонтажу елеваторів, ферм і корівників

Ціна знесення ферм, елеваторів або корівників залежить від обсягу та складності робіт. Наша компанія пропонує співпрацю на вигідних умовах. На кінцеву вартість впливає насамперед тип конструкції, яку потрібно демонтувати:

 • Корівник. Знесення корівників в Україні виконується відповідно до санітарних та екологічних норм. Розбирання та демонтаж корівників проводяться поетапно із застосуванням професійних інструментів та спецтехніки.
 • Ферма. Зазвичай це доволі велика споруда, в якій утримують худобу чи проводять інші сільськогосподарські роботи. При знесенні враховуються особливості конструкції та можуть застосовуватись різні методи демонтажу.
 • Елеватор. Ця споруда використовується для зберігання та обробки сільськогосподарських продуктів. Знесення потрібно виконувати, якщо будівля застаріла, потребує реконструкції або зміни місця розташування.
 • Силос. Це бункер для зберігання сухого цементу, будівельних сумішей або інших дрібнодисперсних матеріалів. Стандартна конструкція є металевим циліндром, закритим зверху кришкою з вентиляційними отворами і фільтрами, що закінчується знизу конусом з отвором і встановленим в ньому шиберним затвором для видачі цементу. Встановлюється вертикально на опорах. Також використовують бетонні силоси, переважно для складу цементу.

Будь-яку сільськогосподарську споруду якісно демонтує наша компанія.

Організаційні нюанси демонтажу елеваторів, ферм і корівників

Під час організації процесу демонтажу виконується декілька обов’язкових дій. Це допомагає забезпечити ефективність та безпечні умови виконання робіт. Основні аспекти організації демонтажу передбачають:

 • Підготовку. Здійснюється оцінка стану споруди, визначається потреба в ресурсах, обладнанні та робочій силі. Складається детальний план демонтажу з огляду на терміни, бюджет та встановлені вимоги.
 • Планування демонтажу. Складання детального плану робіт допомагає організувати послідовність дій, визначити необхідне обладнання та матеріали, а також прийняти рішення щодо переробки та утилізації відходів.
 • Організація робочої зони та дотримання правил. Встановлюється необхідне огородження, розділові лінії та проводяться інші заходи безпеки. Забезпечується належна сигналізація, освітлення тощо.
 • Контроль та оцінка виконаної роботи. Періодично перевіряється виконання робіт згідно з планом, контролюються якість і повнота реалізації кожного етапу демонтажу.

Після виконання перерахованих робіт виконуються розчистка майданчика та утилізація відходів. Деякі будівельні матеріали можуть бути перероблені та використані повторно.

Чому варто скористатися послугами нашої компанії?

Якщо вам потрібні послуги з демонтажу елеваторів, ферм або корівників, слід звернутися до спеціалістів нашої компанії. Ми маємо багаторічний досвід у сфері розбирання та знесення споруд різного призначення. Наша компанія є відомим і відповідальним підрядником, який чітко дотримується норм законодавства. Ми враховуємо побажання клієнтів та особливості будівлі, і запропонуємо найкращі варіанти демонтажу.

Наші спеціалісти займаються професійним висотним демонтажем і дотримуються індивідуального підходу до виконання кожного завдання. В нашій команді працюють досвідчені професіонали, що забезпечують високу якість виконання робіт. Тому ми гарантуємо координацію на всіх етапах демонтажу та ефективність знесення будь-якої споруди.

Однією з головних переваг нашої роботи є використання сучасної техніки, яка дає змогу виконувати широкий спектр робіт. Знесення та розбирання елеваторів, ферм і корівників виконуються в максимально короткі терміни. Висотний демонтаж здійснюється потужними екскаваторами, гідравлічними ножицями та гідромолотами, завдяки яким можна працювати максимально швидко та ефективно. Тому ми гарантовано впораємося з найскладнішими завданнями на високоякісному рівні.

Ми обов’язково дотримуємося всіх вимог законодавства України. Наш підхід до роботи включає не лише ефективне проведення демонтажу, а й утилізація будівельного сміття для його подальшої переробки.

Щоб дізнатися вартість послуг, зв’яжіться з нашим менеджером у зручний для вас спосіб: за телефоном, в соцмережах чи електронною поштою. Використання сучасного обладнання та багаторічний досвід дають змогу нам скоротити витрати замовників, запропонувавши найприйнятніші ціни та якісний результат.

Ціни на демонтажні роботи

Найменування робіт Од.вим. Ціна, грн з ПДВ
Демонтаж цегляних стін, перегородок м3 500
Демонтаж бетонних стін, перегородок м2 350
Демонтаж залізобетонних перекриттів м2 420
Демонтаж колон, паль м3 1750
Демонтаж фундаментів гідромолотом м3 1890
Демонтаж стяжок, бетонних підлог гідромолотом м2 260
Демонтаж залізобетонних конструкцій гідроножицями м3 1890
Демонтаж металоконструкцій т 2760
Демонтаж будівель та споруд висотою понад 20м за допомогою гідроножиць м3 договірна
Демонтаж аварійних та пошкоджених війною будинків, споруд, підприємств послуга договірна
Демонтаж складських приміщень послуга договірна
Демонтаж заводів послуга договірна
Демонтаж промислових підприємств послуга договірна
Демонтажні роботи в стиснутих умовах послуга договірна
Демонтаж димових труб механізмами шт від 120 000
Демонтаж димових труб підривом шт від 250 000
Промисловий демонтаж
Вважається, що промислові об'єкти є найвищою складністю для демонтажу. Це пов'язано з особливостями конструкцій, а також посиленою міцністю окремих її елементів.
Повний цикл
демонтажу
Виконуємо демонтажні роботи під ключ
Швидкість
Власна техніка та багатолітній досвід у демонтажі
Економія
Заберемо будматеріали – вирахуємо з вартості
Переробка
Переробимо будівельний бій у щебінь повторного використання
Безпека
100% захист від ризиків. Всі роботи застраховані
Отримати консультацію або дізнатись ціну

  Чому з нами працюють?
  • Дотримання термінів для нас – важливий момент
  • Ми не посередники, а значить можемо запропонувати найкращу ціну
  • Виконуємо роботи без шкоди для існуючих будівель
  • Працюємо без вихідних
  • Розробка ПВР протягом 2-3 днів (свої проектувальники)
  • Беремося за небезпечні об’єкти та утилізацію небезпечних матеріалів
  • Маємо всі необхідні допуски
  Як ми працюємо?
  Провести аналіз будівлі на міцність
  Вимірювати відстань до об'єктів, що стоять поруч
  Складання плану демонтажу
  Вимкнення газу/електрики на об'єкті
  Збір необхідних документів
  Підбір спецтехніки
  10
  Років на ринку
  50
  працівників у штаті
  121
  реалізованих проектів
  82
  задоволених клієнтів
  Наші клієнти