Надійний підрядник Більше 10 років
досвіду
висотою до 40 м
екскаватором
руйнівником
Демонтаж будівель
Демотаж Важких бетонів
гідромолотом
До подальшого
дробіння
Підготовка бою
бетону, цегли,
будівельного бою
Дробіння (рециклінг)

Реконструкція будівель і споруд – процес вдосконалення, модернізації або відновлення будинків чи інших об’єктів, що потрібно для забезпечення їх більшої ефективності, функціональності та безпеки. До того ж реконструкція будівлі може виконуватись для збереження історичних цінностей. Цей процес потребує спеціалізованих знань, професійних дозволів і дотримання будівельних кодексів і правил. Довірити реалізацію проекту реконструкції будівлі ви можете досвідченим спеціалістам компанії «Форест-Україна».

Значення реконструкції будівель і споруд

Реконструкція та капітальний ремонт мають величезне значення в будівельній галузі. Ці роботи проводяться для досягнення таких цілей:

 • Збереження історичної та культурної спадщини. Це дає змогу зберегти культурну спадщину, ідентичність міст і регіонів.
 • Підвищення ефективності використання простору. Оптимізується використання простору в наявних будівлях, внаслідок чого вони стають більш функціональними та зручними для поточних потреб.
 • Модернізація та технічний прогрес. Впроваджуються сучасні технології, матеріали та енергоефективні системи, що дає змогу підвищити комфорт та ефективність будівель.
 • Безпека та стійкість. Підвищується стійкість будівель до стихійних лих, пожеж та інших небезпечних ситуацій.
 • Зміна призначення. Адаптація будівлі до нових функціональних потреб, наприклад, перетворення промислових приміщень на офісні або житлові споруди.

Реконструкції будівель і споруд допомагають використовувати їх потенціал, забезпечуючи відповідність сучасним вимогам і потребам, а також зберегти культурну спадщину для майбутніх поколінь.

Причини та необхідність реконструкції будівель і споруд

Реконструкційні роботи необхідні з різних причин. Здебільшого їх виконують в таких випадках:

 • Фізичний знос конструкцій. У цьому разі проводиться реконструкція та підсилення будівель і споруд для відновлення та ремонту пошкоджених частин з метою збереження життєздатності та безпеки.
 • Зміна функціонального призначення. Влаштування нових або іншого типу приміщень в наявній будівлі може потребувати відповідних робіт.
 • Підвищення стандартів безпеки та енергоефективності. Стандарти з часом можуть змінюватися. Реконструкція та реставрація в будівництві дають змогу підвищити стійкість будівлі до стихійних лих, пожеж і застосовувати енергоефективні технології для зменшення споживання енергії.
 • Покращення функціональності та привабливості. Ремонт будівель і споруд допомагає покращити їх зовнішній вигляд і функціональні можливості.
 • Збереження культурної спадщини. Історичні та архітектурні пам’ятки можуть потребувати реконструкції для збереження та відновлення їх оригінального стану.

Наша компанія має багаторічний досвід у сфері будівництва та реконструкції. Ми гарантовано виконаємо всі роботи злагоджено, якісно та швидко.

Планування та підготовка до реалізації проекту реконструкції будівлі

Планування та підготовка до реконструкції, капітального ремонту будівель і споруд є важливим етапом, що складається з таких кроків:

 • Оцінка стану будівлі та необхідності в реконструкції. Проводиться інженерно-технічне обстеження будівлі для визначення стану конструкцій, фундаментів, стін, дахів, інженерних систем тощо. Виявляються проблемні зони, де потрібні ремонтні або відновлювальні роботи.
 • Розробка проекту реконструкції та документації. Залежно від масштабу реконструкції можуть знадобитися архітектурний проект, інженерні розрахунки, технічні специфікації та плани.
 • Отримання дозвільних документів і ліцензій. Оформляються необхідні документи для здійснення реконструкції відповідно до законодавства та будівельних норм.

Ці кроки допомагають забезпечити успішну та безпечну реалізацію проекту реконструкції споруд.

Технічні, фінансові та юридичні аспекти реконструкції споруд

Технічний аспект реконструкції включає наступне:

 • Зміна архітектурного вигляду та планування приміщень. Розробляється архітектурний проект, який відповідає новим функціональним потребам будівлі. Вносяться зміни у зовнішній вигляд будівлі, а також проводиться перепланування внутрішніх приміщень.
 • Використання сучасних технологій і матеріалів. Застосовуються інноваційні інженерні рішення та технології для покращення ефективності будівлі або споруди. Використовуються енергоефективні системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.
 • Усунення дефектів і підвищення якості будівлі. Замінюються застарілі та зношені елементи конструкцій на нові та міцніші. Для цього застосовуються високоякісні будівельні матеріали та технології, що забезпечують довговічність і надійність будівлі.

Крім того, ви можете довірити нашим спеціалістам усі питання, пов’язані з фінансовим плануванням та юридичним супроводом, зокрема врегулювання відносин з правовласниками та мешканцями, укладання договорів з підрядниками та інвесторами, вирішення правових питань і забезпечення дотримання законодавства, оцінку вартості реконструкції та бюджетування, пошук джерел фінансування та залучення інвесторів, оцінку економічної доцільності проекту. Завдяки комплексному підходу ви зможете досягти високих результатів під час реконструкції та реставрації будівель і споруд.

Промисловий демонтаж
Вважається, що промислові об'єкти є найвищою складністю для демонтажу. Це пов'язано з особливостями конструкцій, а також посиленою міцністю окремих її елементів.
Повний цикл
демонтажу
Виконуємо демонтажні роботи під ключ
Швидкість
Власна техніка та багатолітній досвід у демонтажі
Економія
Заберемо будматеріали – вирахуємо з вартості
Переробка
Переробимо будівельний бій у щебінь повторного використання
Безпека
100% захист від ризиків. Всі роботи застраховані
Отримати консультацію або дізнатись ціну

  Чому з нами працюють?
  • Дотримання термінів для нас – важливий момент
  • Ми не посередники, а значить можемо запропонувати найкращу ціну
  • Виконуємо роботи без шкоди для існуючих будівель
  • Працюємо без вихідних
  • Розробка ПВР протягом 2-3 днів (свої проектувальники)
  • Беремося за небезпечні об’єкти та утилізацію небезпечних матеріалів
  • Маємо всі необхідні допуски
  Ліцензії і дозволи
  Ліцензія
  на виконання будівельних робіт
  Дозвіл
  на експлуатацію устаткування
  Член КБУ
  Дійсний член конфедерації
  Залиште свій телефон і ми вам зателефонуємо

   Як ми працюємо?
   Провести аналіз будівлі на міцність
   Вимірювати відстань до об'єктів, що стоять поруч
   Складання плану демонтажу
   Вимкнення газу/електрики на об'єкті
   Збір необхідних документів
   Підбір спецтехніки
   10
   Років на ринку
   50
   працівників у штаті
   121
   реалізованих проектів
   82
   задоволених клієнтів
   Наші клієнти