Надійний підрядник Більше 10 років
досвіду
висотою до 40 м
екскаватором
руйнівником
Демонтаж будівель
Демотаж Важких бетонів
гідромолотом
До подальшого
дробіння
Підготовка бою
бетону, цегли,
будівельного бою
Дробіння (рециклінг)

У процесі рециклінгу може знадобитися необхідність відокремлення арматуру від бетону. Ця процедура виконується для раціонального використання матеріалів, що залишаються після знесення споруд і будівель. Відокремлення забезпечує можливість вторинного використання бетонного щебеню та утилізації металевих елементів залізобетонних виробів. Замовити послуги з проведення рециклінгу ви можете в компанії «Форест-Україна». Ціна на відокремлення арматури від бетону залишається прийнятною для всіх наших замовників.

Особливості відокремлення арматури від бетону 

Особливості процедури відокремлення арматури від бетону варіюються залежно від типу конструкції та умов будівництва. Цей процес є достатньо небезпечним, отже, при виконанні таких завдань застосовуються відповідні стандарти та норми безпеки.

Бетон та арматура є міцними матеріалами, тому для відокремлення використовуються спеціальні механізми. Це потужне обладнання, яке допомагає розділити матеріали навіть великої міцності та значних габаритів.

Чому процес відокремлення арматури від бетону є важливим?

Відокремлення арматури від бетону при зносі, ліквідації чи реконструкції об’єкта має величезне значення завдяки таким перевагам:

 • Отримані матеріали можна використовувати повторно. Залізо переплавляється на інші вироби, а бетон подрібнюється та може повторно застосовуватись у будівництві.
 • Економічні вигоди. Матеріали, отримані під час рециклінгу, можна продавати, отримуючи прибуток. Якщо надалі планується будування, компанія може повторно використати ці матеріали, знизивши витрати.
 • Екологічний аспект. При повторній переробці ресурси використовуються більш раціонально, що зменшує негативний вплив на довкілля.

Отже, відокремлення металу від бетону є важливою процедурою, яка дає змогу отримати додаткову економічну вигоду, а також покращити екологічні показники.

Етапи процесу відокремлення

Відокремлення арматури від бетону в Україні виконується якісно та швидко. Використовуються такі методи:

 • Механічне відокремлення. Цей метод передбачає використання механічних інструментів, ріжучих і шліфувальних пристроїв. Такий підхід важливий для відокремлення бетону від арматури.
 • Термічне відокремлення. Використовується тепло, яке діє на бетон. Для цього знадобляться спеціальні газові горілки та інше нагрівальне обладнання. Це дає змогу нагріти бетон до критичних температур, щоб легше відокремити арматуру.
 • Хімічне відокремлення. Хімічні розчинники або реагенти впливають на характеристики бетону або на саму арматуру, щоб полегшити відокремлення. Проте використання хімічних розчинників вимагає дотримання заходів особистої безпеки.

Можливе застосування одразу кількох методів. Вибір стратегії здійснюється на основі показників споруди та залізобетонних елементів. Це допомагає виконати відокремлення з мінімальними витратами часу та ресурсів.

Екологічний аспект від’єднання арматури від бетону

Відокремлення арматури від бетону в залізобетонних конструкціях має позитивний вплив на довкілля. Це зумовлено наступним:

 • Зменшення кількості відходів. Відокремлення арматури дає змогу зберегти металеві стержні, які можна використовувати повторно. Це зменшує необхідність в новій арматурі та допомагає скоротити потреби в новому виробництві. Матеріали витрачаються доволі раціонально та знижується кількість відходів.
 • Спрощення процесу переробки. Процес відокремлення допомагає полегшити переробку залізобетонних конструкцій, що позитивно впливає на екологію, зменшуючи площу полігонів для утилізації подібних будівельних відходів.
 • Можливість використання вторинного бетону. Відокремлений від металу бетон подрібнюється спеціальними дробарками та може використовуватись як вторинний щебінь під час будування інших об’єктів. Це дає змогу зменшити споживання природних ресурсів.
 • Зменшення енерговитрат. Відокремлення арматури допомагає знизити енерговитрати, пов’язані з виготовленням та обробкою нових будівельних матеріалів. Зменшення енерговитрат сприяє зниженню рівня шкідливих викидів в атмосферу.

З огляду на ці аспекти відокремлення арматури від бетону може сприяти зниженню відходів, рівня забруднення довкілля та енерговитрат, що позитивно впливає на екологію.

Промисловий демонтаж
Вважається, що промислові об'єкти є найвищою складністю для демонтажу. Це пов'язано з особливостями конструкцій, а також посиленою міцністю окремих її елементів.
Повний цикл
демонтажу
Виконуємо демонтажні роботи під ключ
Швидкість
Власна техніка та багатолітній досвід у демонтажі
Економія
Заберемо будматеріали – вирахуємо з вартості
Переробка
Переробимо будівельний бій у щебінь повторного використання
Безпека
100% захист від ризиків. Всі роботи застраховані
Отримати консультацію або дізнатись ціну

  Чому з нами працюють?
  • Дотримання термінів для нас – важливий момент
  • Ми не посередники, а значить можемо запропонувати найкращу ціну
  • Виконуємо роботи без шкоди для існуючих будівель
  • Працюємо без вихідних
  • Розробка ПВР протягом 2-3 днів (свої проектувальники)
  • Беремося за небезпечні об’єкти та утилізацію небезпечних матеріалів
  • Маємо всі необхідні допуски
  Ліцензії і дозволи
  Ліцензія
  на виконання будівельних робіт
  Дозвіл
  на експлуатацію устаткування
  Член КБУ
  Дійсний член конфедерації
  Залиште свій телефон і ми вам зателефонуємо

   Як ми працюємо?
   Провести аналіз будівлі на міцність
   Вимірювати відстань до об'єктів, що стоять поруч
   Складання плану демонтажу
   Вимкнення газу/електрики на об'єкті
   Збір необхідних документів
   Підбір спецтехніки
   10
   Років на ринку
   50
   працівників у штаті
   121
   реалізованих проектів
   82
   задоволених клієнтів
   Наші клієнти