Надійний підрядник Більше 10 років
досвіду
висотою до 40 м
екскаватором
руйнівником
Демонтаж будівель
Демотаж Важких бетонів
гідромолотом
До подальшого
дробіння
Підготовка бою
бетону, цегли,
будівельного бою
Дробіння (рециклінг)

Демонтаж заводів виконується внаслідок зниження попиту на продукцію, застарілість обладнання, екологічні проблеми або реконструкцію території. Це складний процес, який потребує комплексної підготовки, використання спеціального обладнання та техніки. Знесення заводів передбачає розбирання його на окремі частини, переробку та використання матеріалів для інших цілей. Доручити виконання цього завдання варто спеціалістам компанії «Форест-Україна».

Важливість безпеки під час демонтажу заводів

Безпека є однією з найважливіших аспектів при знесенні та демонтажі заводів. Якщо будуть якісь помилки, це призведе до серйозних ризиків для людей, навколишнього середовища та майна.

При знесенні заводу можуть виникнути небезпечні ситуації, наприклад, обвалення стін або даху, падіння обладнання, викиди небезпечних речовин, пожежі тощо. Щоб цього уникнути, потрібно довірити виконання демонтажу професіоналам нашої компанії.

Норми безпеки враховуються на кожному етапі демонтажу заводу, починаючи з планування та закінчуючи знешкодженням відходів.

Технічний аспект демонтажу заводів

Демонтаж і знесення заводів передбачають дотримання певної послідовності етапів, а також створення безпечних умов для працівників і навколишнього середовища. Промисловий демонтаж передбачає виконання таких дій:

 • Підготовчий етап. Розробляється план демонтажу, визначаються потреби в техніці та інструментах, аналіз можливих ризиків.
 • Демонтаж споруд і конструкцій. На цьому етапі здійснюються роботи з розбирання стін, перегородок, дахів та інших конструкцій.
 • Зняття, розбирання та вивезення обладнання з території заводу.
 • Знешкодження відходів. Видаляються та переробляються відходи, а також очищується територія від залишків будівельних матеріалів та інших залишків.

Використання спеціалізованої техніки та інструментів є надзвичайно важливим аспектом демонтажу заводів. Наша компанія використовує екскаватори, бульдозери, кранові майданчики, певні засоби для різання тощо. Це дає змогу прискорити процес демонтажу, знизити ризики, підвищити якість робіт. Забезпечення належних умов на місці виконання робіт є найважливішою складовою розбирання та знесення заводів.

Організаційний аспект демонтажу заводів

Потрібна комплексна підготовка перед знесенням заводу. Тому наші співробітники виконують відповідні організаційні роботи. Вони включають чітке планування дій, організацію робочої зони згідно з правилами безпеки. Після знесення об’єкта обов’язково здійснюються контроль та оцінка. Організація включає такі дії:

 • Визначення обсягу робіт, аналіз можливих ризиків, вибір необхідного обладнання та інструментів.
 • Розробка детального плану робіт, визначення послідовності етапів і встановлення термінів.
 • Огородження території, регулювання доступу працівників і відвідувачів на територію демонтажу, організація зони для зберігання матеріалів та інструментів.
 • Проведення регулярних перевірок виконання робіт й оцінка їх якості.

Наші досвідчені спеціалісти виконують повний комплекс організаційних дій. Обов’язково враховуються вимоги техніки безпеки та екологічного законодавства.

Екологічний аспект демонтажу заводів

Під час демонтажу заводів важливо чітко дотримуватися законів у сфері екології. Це важливо для збереження довкілля. Розумне використання матеріалів і ресурсів передбачає їх подальше застосування в інших галузях і правильну утилізацію. Це допомагає зменшити кількість відходів та економити ресурси.

Тому розробляються спеціальні плани утилізації відходів, а також використовуються новітні технології для переробки відходів. До того ж будівельні відходи обов’язково вивозяться на спеціальний полігон для утилізації.

Особливості демонтажу заводів

Демонтаж заводу – складний процес, особливо якщо завод був в експлуатації протягом багатьох років. Це великий об’єкт зі складною структурою, що може мати небезпечні речовини.

Наявність шкідливих речовин і небезпечних відходів є однією з найбільш складних проблем при знесенні промислових об’єктів. Щоб не допустити виникнення різних проблем, варто співпрацювати з професіоналами нашої компанії. Наші спеціалісти дотримуються всіх вимог безпеки під час виконання будь-яких демонтажних робіт.

Ми маємо необхідні дозволи на проведення висотних робіт. Співробітники компанії “Форест-Україна” володіють багаторічним досвідом у цій сфері. Ми використовуємо сучасні екскаватори, гідравлічні ножиці, гідромолоти тощо, що допомагають нам виконувати демонтажні роботи різної складності та обсягу.

Промисловий демонтаж
Вважається, що промислові об'єкти є найвищою складністю для демонтажу. Це пов'язано з особливостями конструкцій, а також посиленою міцністю окремих її елементів.
Повний цикл
демонтажу
Виконуємо демонтажні роботи під ключ
Швидкість
Власна техніка та багатолітній досвід у демонтажі
Економія
Заберемо будматеріали – вирахуємо з вартості
Переробка
Переробимо будівельний бій у щебінь повторного використання
Безпека
100% захист від ризиків. Всі роботи застраховані
Отримати консультацію або дізнатись ціну

  Чому з нами працюють?
  • Дотримання термінів для нас – важливий момент
  • Ми не посередники, а значить можемо запропонувати найкращу ціну
  • Виконуємо роботи без шкоди для існуючих будівель
  • Працюємо без вихідних
  • Розробка ПВР протягом 2-3 днів (свої проектувальники)
  • Беремося за небезпечні об’єкти та утилізацію небезпечних матеріалів
  • Маємо всі необхідні допуски
  Ліцензії і дозволи
  Ліцензія
  на виконання будівельних робіт
  Дозвіл
  на експлуатацію устаткування
  Член КБУ
  Дійсний член конфедерації
  Залиште свій телефон і ми вам зателефонуємо

   Як ми працюємо?
   Провести аналіз будівлі на міцність
   Вимірювати відстань до об'єктів, що стоять поруч
   Складання плану демонтажу
   Вимкнення газу/електрики на об'єкті
   Збір необхідних документів
   Підбір спецтехніки
   10
   Років на ринку
   50
   працівників у штаті
   121
   реалізованих проектів
   82
   задоволених клієнтів
   Наші клієнти