Надійний підрядник Більше 10 років
досвіду
висотою до 40 м
екскаватором
руйнівником
Демонтаж будівель
Демотаж Важких бетонів
гідромолотом
До подальшого
дробіння
Підготовка бою
бетону, цегли,
будівельного бою
Дробіння (рециклінг)

Вторинний щебінь – матеріал, який утворюється шляхом обробки або переробки бетону або природного каменю. Він може мати вигляд дрібних, середніх, крупних фракцій або порошку. У своєму складі такий матеріал містить цемент та інші компоненти. Замовити подрібнений бетон варто для облаштування пішохідних зон, доріжок та інших об’єктів. Придбати вторинні матеріали, які залишилися після будування, ви можете в компанії «Форест-Україна».

Важливість використання подрібненого бетону в будівельній галузі

Значення використання подрібненого бетону в будівництві полягає в наступному:

 • Збереження природних ресурсів. Купити подрібнений бетон потрібно для того, щоб допомогти зменшити потреби у видобутку нового природного матеріалу.
 • Зменшення відходів. Вторинний щебінь утворюється як побічний продукт або відходи в інших процесах. Це дає змогу уникнути накопичення будівельних відходів і зменшити навантаження на сміттєзвалища.
 • Економічні вигоди. Продаж подрібненого бетону допомагає знизити вартість будівельних матеріалів, оскільки він є більш доступним і менш дорогим, ніж первинний щебінь.
 • Екологічні переваги. Завдяки використанню бою бетону можна знизити викиди CO2 та інших забруднюючих речовин, пов’язаних із видобутком і виробництвом первинного щебеню.

У нас ви можете купити вторинний щебінь за вигідною вартістю. Ми пропонуємо якісний матеріал, який можна використовувати в різних галузях будівництва. Щоб виконати розрахунок подрібненого бетону, зверніться до наших менеджерів.

Виробництво подрібненого бетону

Виробництво вторинного щебеню включає декілька етапів. Це збір вторинного матеріалу, переробка та розсортування, а також контроль якості матеріалу. У нас ви можете купити вторинний щебінь, виготовлений з бетону, цегли, каменю та асфальту. Технологія переробки та розсортування подрібненого бетону передбачає:

 • Збір і транспортування. Вторинний матеріал збирається на будівельних майданчиках або реконструкційних проектах і транспортується на спеціальні переробні підприємства.
 • Дроблення. Матеріал подрібнюється до фракцій необхідного розміру за допомогою дробарок, дробильних установок або машин.
 • Розсортування. Після дроблення вторинний щебінь розділяється на різні фракції з використанням сит і решіток.
 • Промивка. В окремих випадках подрібнений бетон промивають для видалення забруднень і частинок цементу, що дає змогу покращити якість кінцевого продукту.

У нашій компанії можна купити відходи бетону, який пройшов ретельний контроль якості на виробництві.

Особливості використання вторинного щебеню

Ми займаємось продажем вторинного щебеню, який можна використовувати в різних цілях. Розглянемо сферу застосування такої продукції:

 • Вторинний щебінь у будівельних матеріалах. Купити дроблений бій бетона можна для використання в бетонних сумішах та арматурних виробах із бетону.
 • Використання в дорожньому будівництві. Шматки будматеріалу відповідного розміру підходять для асфальтових дорожніх покриттів і водовідведення.
 • У ландшафтному дизайні. Для встановлення декоративних композицій при озелененні, створенні альпійських гірок, басейнів, фонтанів тощо.

Використання переробленого бетону чи інших твердих будматеріалів допомагає вирішити проблему накопичення будівельного сміття. Це сприяє також покращенню екологічної ситуації, ефективному використанню відходів, має позитивні наслідки для економіки та розвитку, а також дає змогу раціонально використовувати природні ресурси.

Технічні характеристики вторинного щебеню

Технічні параметри вторинного щебеню визначаються різними нормативами та стандартами, які регулюють використання цього матеріалу в будівельній галузі.

Основні вимоги включають:

 • Якість і розмір. Фракція вторинного щебеню класифікується за розміром. Вона може бути 5-20 мм тощо. Визначення діаметра залежить від проекту, в якому буде використаний матеріал.
 • Вологість. Встановлюється максимально допустимий показник вологості. Матеріал, який відповідає нормі, не впливає на міцність та інші параметри готової споруди чи об’єкту.
 • Вміст пилу та інших домішок. Вторинний щебінь має містити обмежену кількість пилу, ґрунту та інших небажаних домішок, які можуть негативно впливати на якість бетону або асфальту.

Використання вторинного матеріалу має безліч переваг, завдяки чому можна зберегти природні ресурси та знизити вартість забудівлі.

Замовляйте подрібнений бетон за оптимальною ціною, який відповідає стандартам якості та може використовуватись у різних будівельних проектах. Це допоможе мінімізувати витрати на будівництво та покращити екологічну обстановку в регіоні. В разі виникнення запитань зв’яжіться з нашим менеджером.

Промисловий демонтаж
Вважається, що промислові об'єкти є найвищою складністю для демонтажу. Це пов'язано з особливостями конструкцій, а також посиленою міцністю окремих її елементів.
Повний цикл
демонтажу
Виконуємо демонтажні роботи під ключ
Швидкість
Власна техніка та багатолітній досвід у демонтажі
Економія
Заберемо будматеріали – вирахуємо з вартості
Переробка
Переробимо будівельний бій у щебінь повторного використання
Безпека
100% захист від ризиків. Всі роботи застраховані
Отримати консультацію або дізнатись ціну

  Чому з нами працюють?
  • Дотримання термінів для нас – важливий момент
  • Ми не посередники, а значить можемо запропонувати найкращу ціну
  • Виконуємо роботи без шкоди для існуючих будівель
  • Працюємо без вихідних
  • Розробка ПВР протягом 2-3 днів (свої проектувальники)
  • Беремося за небезпечні об’єкти та утилізацію небезпечних матеріалів
  • Маємо всі необхідні допуски
  Ліцензії і дозволи
  Ліцензія
  на виконання будівельних робіт
  Дозвіл
  на експлуатацію устаткування
  Член КБУ
  Дійсний член конфедерації
  Залиште свій телефон і ми вам зателефонуємо

   Як ми працюємо?
   Провести аналіз будівлі на міцність
   Вимірювати відстань до об'єктів, що стоять поруч
   Складання плану демонтажу
   Вимкнення газу/електрики на об'єкті
   Збір необхідних документів
   Підбір спецтехніки
   10
   Років на ринку
   50
   працівників у штаті
   121
   реалізованих проектів
   82
   задоволених клієнтів
   Наші клієнти