Гідромолоти

Гідромолот – це механізм для руйнування або дроблення матеріалів за допомогою ударної дії. Робочий інструмент (піка) піднімається за допомогою гідравлічного циліндра та падає під дією власної ваги. Під час удару виникає значна сила, яка подрібнює та руйнує навіть міцні бетонні чи скельні породи. Завдяки цьому гідромолот забезпечує високу продуктивність та ефективність роботи в будь-яких умовах. Найняти екскаватор-гідромолот можна за доступною ціною в компанії «Форест-Україна».

Чому вигідно найняти екскаватор-гідромолот?

Екскаватор з гідромолотом – продуктивна техніка, яка широко застосовується в будівництві, демонтажі будівель, гірничодобувній промисловості, металургії, при аварійно-рятувальних роботах під час землетрусів і завалів будівель. Таке обладнання може знадобитися всюди, де потрібне руйнування міцних матеріалів. Замовлення оренди екскаватора з гідромолотом є економічно вигідною послугою в таких випадках:

 • Для виконання разових робіт з демонтажу споруд або руйнування певних конструкцій. Дешевше взяти екскаватор гідромолот в оренду на короткий термін, ніж купувати.
 • Для реалізації проєктів, де потрібна така спецтехніка лише на конкретному етапі, зокрема для підготовки майданчика під забудову.
 • Невеликим компаніям, для яких придбання екскаватора гідромолота є затратним і зручніше сплачувати за фактичне використання.
 • Як тимчасове рішення на період ремонту або модернізації власного обладнання, щоб уникнути простоїв у роботі.
 • Для виконання обсягів робіт, які перевищують потужності наявного гідромолота. Оренда дає змогу оперативно збільшити ресурси.

Гідромолоти, якими користуємось ми

 1. Гідромолот вагою 83 кг на базі міні-екскаватора GG1000 – використовується для виконання демонтажних робіт у стиснутих умовах (підвали, сховища, перекриття і т.д.)
 2. гідромолот вагою 300 кг на базі екскаватора-навантажувача – використовується для демонтажу легких бетонів
 3. гідромолот 1т на базі колісного екскаватора – виконує демонтаж легких бетонних конструкцій
 4. гідромолот 1,5т на базі гусеничного екскаватора – виконує демонтаж бетонних конструкцій середньої складності (нескладні армовані конструкції, демонтаж колон, демонтаж перекриттів, підлог і т.п.)
 5. гідромолот 2,2т на базі гусеничного екскаватора вагою понад 30т – для демонтажу важких бетонів, складних армованих конструкцій, фундаментів, бомбосховищ, тошо.
 6. В окремих випадках, якщо проектом виконання робіт забороняється виконувати демонтажні роботи з динамічним навантаженням – використовуються гідроножиці.

Гнучкі умови оренди гідромолота забезпечують можливість швидкого та якісного вирішення поставлених завдань. Ми пропонуємо обладнання, що має надійні параметри та проходить регулярну технічну перевірку. Щоб найняти спецтехніку за оптимальною вартістю, заповніть онлайн-заявку або зателефонуйте за контактним номером телефону.