Самоскиди

Самоскид – це вантажний автомобіль, призначений для перевезення сипучих, рідких або штучних вантажів. Він має відкритий кузов, який може підніматися, нахилятися або повертатися для розвантаження. Вантажні автомобілі-самоскиди широко застосовуються в будівництві, сільському господарстві, видобувній промисловості та комунальному господарстві. Орендувати самоскид за доступною ціною можна в компанії «Форест-Україна».

Оренда самоскида на вигідних умовах

Самоскид – універсальний транспорт, що відрізняється високою продуктивністю та надійністю. Найняти вантажівку-самоскид можна в таких випадках:

  • Для разових перевезень певних обсягів вантажів. Замість купівлі нового вантажного автомобіля вигідніше орендувати самоскид на короткий термін.
  • Для невеликих компаній і підприємств. Власний автопарк потребує постійного обслуговування, а оренда дає змогу оптимізувати витрати та платити лише за фактичне використання спецтехніки.
  • При сезонних роботах, зокрема в сільському господарстві для перевезення врожаю, а також у комунальних службах для прибирання снігу тощо.
  • При виконання земляних робіт для перевезення грунту
  • При виконання демонтажних робіт для вивезення будівельного бою та сміття
  • При термінових замовленнях, коли потрібні додаткові вантажні автомобілі. Оренда самоскидів допомагає швидко наростити виробничі потужності.

Отже, завдяки зручності та доступності послуги оренди можна оперативно та якісно вирішувати будь-які завдання на об’єкті. Ми маємо великий автопарк вантажних автомобілів, тому ви можете вибрати самоскид відповідно до ваших цілей і термінів. Щоб оформити замовлення послуги за вигідною вартістю, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам за контактним номером телефону.