Капітальний ремонт стоматологічного відділення Луцької дитячої поліклініки

Капремонт стоматологічного відділення

Будівельна компанія «Форест-Україна» завершила капітальний ремонт стоматологічного відділення приміщення відокремленого підрозділу КП «Луцька міська дитяча поліклініка» у Луцьку, що на проспекті Волі, 3а.

Луцька міська дитяча поліклініка
Луцька міська дитяча поліклініка

Під час ремонту було замінено двері, оновлено покриття підлоги, оштукатурено та пофарбовано стіни, влаштовано нові стелі, повністю замінено електропроводку, системи водопостачання та каналізації.

Оновлене стоматологічне відідлення
Оновлене стоматологічне відділення

Роботи виконано у повному обсязі, у встановлені терміни, якісно та з використанням сучасних сертифікованих матеріалів, які відповідають вимогам, а також чинним нормативним документам.

У ремонт і сучасне обладнання відділення з міського бюджету виділили 1,3 мільйона гривень. Відтак відділення  працюватиме у дві зміни, забезпечуючи надання кваліфікованої стоматологічної допомоги дітям. Сім днів на тиждень і навіть на всі свята тут надаватимуть й ургентну допомогу.

Цікавий дизайн та якісний капітальний ремонт
Цікавий дизайн та якісний капітальний ремонт

Як наголосив Луцький міський голова Ігор Поліщук, приміщення вирішили оновити для того, аби воно не було сірим та депресивним, і у дітей не було стресу від лікування.

Про нас пишуть на сайті Луцької міської ради:


Відкрито стоматологічне відділення у КП “Луцька міська дитяча поліклініка”