У Горохові реконструкція: з довгобуду лікарні робимо два житлових багатоповерхових будинки

Реконструкція лікарні в Горохові

Містяни дуже раділи, коли 30 років тому неподалік тутешнього парку виросло п’ятиповерхове приміщення площею 9000 м кв. Якби тоді Україну не спіткали нелегкі часи, жителі всієї довколишньої округи мали б шикарний лікувальний терапевтичний центр із басейнами та водолікувальними процедурами в них.

Однак сталося не так, як гадалося. Споруда була готова на 54%, однак дочекалася свого «зіркового» часу через три десятки років. Щоправда, Горохівська районна й міська ради намагалися знайти інвестора, який вдихне в будівництво нове життя й натомість дасть кілька квартир під соціальне житло, але на таку умову чомусь ніхто з будівельних магнатів не пристав.

Реконструкція лікарні в Горохові

10 червня 2021-го на сесії Луцької районної ради будівлю було внесено до переліку тих, які підлягають приватизації, а 12 листопада того ж року стало відомо, що на аукціоні її було продано за 1,8 мільйона.

Рух на території довгобуду жителі мікрорайону зауважили напровесні

За словами Горохівського міського голови Віктора Годика, реконструювати його взялося приватне підприємство «ФОРЕСТ-Україна». Професіонали відразу вирішили, що з однієї довгої будівлі зроблять дві. В них облаштують 65 комфортних квартир. На пустирі, що поруч, проведуть благоустрій.

У новобудові облаштують 65 комфортних квартир. На пустирі, що поруч, проведуть благоустрій.

Наразі всередині приміщення й на даху робота кипить, як у мурашнику. Споглядаючи її швидкість і злагодженість, думається, що навіть війна не завадить власникові здійснити задумане на радість місцевих і тих жителів, яких Горохів прихистив у нинішні тривожні часи.